دات نت نیوک
X

تغییر نام شرکت یا موسسه

انتخاب اسم شرکت جزء اولین مقرارت ثبت شرکت و در عین حال یکی از مهمترین مراحل تاسیس ثبت شرکت است

 

هنگامی که صحبت از موفقیت یک کسب و کار کوچک و بزرگ در میان است در واقع انتخاب اسم اهمیت بسیاری پیدا می کند به نحویکه یک نام صحیح شرکت، می تواند شرکت شما را به اوج ببرد و از طرفی یک نام اشتباه نیز می تواند شرکت را به قعر بکشاند.
تغییر نام شرکت باید انتقال دهنده تجربه، ارزش، وجه تمایز محصولات و خدمات باشد.
برخی از کارشناسان معتقدند که اسامی انتزاعی بهترین اسامی هستند، برخی دیگر اعتقاد دارند که اسامی خبری که به مشتریان می گویند که کسب و کار شما دقیقاً چیست بهترین اسامی هستند حال آنکه برخی دیگر به این باورند که اسامی ابداعی بیشتر در اذهان می مانند در حالی که برخی معتقدند که این اسامی سریعتر به فراموشی سپرده می شوند، در نهایت تصمیم نهایی با شماست. برای انتخاب بهترین نام و یا تغییر نام شرکت یا موسسه خود کافیست با وکلای خانه ثبت تماس بگیرید
انتخاب نام شرکت یکی از مهمترین مراحل در تاسیس یک کسب و کار است، اگردر هنگام تاسیس شرکت یا موسسه خود نام مناسبی انتخاب نکردید نگران نباشید. شما میتوانید بهترین نام را برای شرکت خود انتخاب کنید و با تغییر نام شرکت یا موسسه خود نامی ایده آل برای آن انتخاب کنید نام انتخابی نقش بسیار مهمی در تجارت خواهد داشت مخصوصا که امروزه به دلیل زیاد شدن شرکت ها انتخاب اسم مناسب برای آنها بیش از پیش سخت شده و پر از نکات ریز و درشتی است که می تواند در انتخابمان، تأثیر گذار باشد. یک نام خوب باید منحصر بفرد بوده و به آسانی به خاطر سپرده شود و موجب سودآوری در آینده شود.

 

تغییر نام شرکت یا موسسه


ویژگی های نام شرکت :

* دارای ریشه فارسی باشد.
* لاتین نباشد.
* با شئونات انقلاب اسلامی ایران منافات نداشته باشد.
* تکراری نباشد.
* دارای اسم خاص باشد.
* از اعداد به صورت ریاضی در آن استفاده نشود، بلکه به صورت حروف نوشته شود.
* از عناوین ایثارگران و شاهد و امثالهم که انحصاراً تحت نظارت سازمان محترم بنیاد شهید و امورایثارگران می باشد، استفاده نشود.
* ازعنوان های شعرا، دانشمندان و کاشفان درعصر حاضر استفاده نشود.
* عدم استفاده ازحروف اول چند کلمه به عنوان اسم مخفف و یا ترکیبی از چند حرف.
* عدم استفاده از حرف اول بعضی از کلمات مثل : پی وی سی و ....


برخی از نام های اصیل ایرانی جهت انتخاب برای نام شرکت یا موسسه را در لینک زیر برای شما بارگزاری کرده ایم:

 

http://khanesabt.com/فعالیت-های-ما/انتخاب-نام-مناسب


(( مشاورین و وکلای خانه ثبت آماده پاسخگویی به سئوالات شما هستند تا در کمترین زمان و با کمترین هزینه، بهترین خدمات تخصصی ثبتی را در زمینه انتخاب یا تغییر نام شرکت و موسسه به شما ارائه دهند ))

Print
111

x